Masz pytania? Zadzwoń!

O firmie

kobieta wynajmująca samochód w LPP wypożyczalnia

LPP WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW TO FIRMA, GDZIE MOŻESZ TANIO, SZYBKO ORAZ ŁATWO WYNAJĄĆ AUTO DLA SIEBIE.

Panują u nas jasne i przejrzyste zasady, najważniejsze jest dobro i satysfakcja Klienta. Do każdej zawieranej transakcji podchodzimy z maksymalną precyzją, pasją i zaangażowaniem.

W firmie LPP znajdziesz ofertę krótkoterminowego wynajmu samochodów osobowych oraz dostawczych. Ponadto, oferujemy również długoterminowy wynajem aut z Gorzowa Wlkp., Szczecina, Słubic, Wrocławia, Zielonej Gory i we Frankfurcie nad Odrą. Doświadczeni pracownicy oraz duży wybór samochodów do wypożyczenia jakimi dysponujemy pozwalają nam zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

LPP Wypożyczalnia Samochodów jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą posiadającą ambitne plany na przyszłość, w najbliższym czasie planujemy rozszerzyć swoją działalność na inne miasta Polski - aktualnie działamy w Gorzowie Wlkp., Szczecinie, Słubicach, Zielonej Górze i we Frankfurcie nad Odrą. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży samochodowej, ciężkiej pracy i chęci osiągnięcia sukcesu wierzymy, że uda nam się zrealizować wszystkie zakładane cele.

Ich osiągnięcie możliwe będzie tylko z Wami, dlatego zapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Copyright LPP Wypożyczalnia Samochodów © 2015
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja
PQ studio
Poproś o kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Skontaktujemy się w ciągu 12 godzin

Wystąpił nieoczekiwany błąd

Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 666 663 301

[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.